Kontakt

ul. Widzewska 69a

92-308 Łódź
+48 42 673 00 92
fax +48 42 672 53 85
e-mail: wieslawwraga@op.pl
NOWY ADRES STRONY:
WIDZEWIACY NA WIGILII WŚRÓD MŁODYCH PIŁKARZY METALOWCA ŁÓDŹ (2017-12-19 12:31:46)
WIDZEWIACY NA WIGILII WŚRÓD MŁODYCH PIŁKARZY METALOWCA ŁÓDŹ

          W dniu 18 grudnia 2017 roku na zaproszenie trenerów, działaczy, rodziców oraz dzieci - młodych piłkarzy MKS Metalowiec Łódź byli widzewiacy wzięli udział w spotkaniu wigilijnym z młodymi adeptami piłki nożnej. Uroczystość odbyła się w Zespole Szkół nr 22 im. Generała Stanisława Maczka przy ul. Przybyszewskiego w Łodzi. Młodzi piłkarze Metalowca Łódź spotkali się z widzewskimi legendami: Wiesławem Wragą, Andrzejem Gręboszem i Andrzejem Możejką.

          W trakcie uroczystości Prezes Stowarzyszenia Byłych Piłkarzy Widzewa Łódź - Wiesław Wraga wręczył statuetkę dla najlepszego młodego piłkarza Metalowca za rok 2017 oraz w imieniu Stowarzyszenia przekazał na ręce organizatorów piłkę i koszulkę z autografami legend Widzewa.

          Po części oficjalnej nastąpiło wręczenie upominków świątecznych wszystkim dzieciom oraz słodki poczęstunek wraz z napojami, które zostały przygotowane przez rodziców. W trakcie spotkania byli widzewiacy pozowali do wspólnych zdjęć, rozdali masę autografów oraz odpowiadali na pytania dzieci dotyczące swoich karier sportowych i piłki nożnej.

         Stowarzyszenie Byłych Piłkarzy Widzewa Łódź dziękuje za zaproszenie na tak miłe spotkanie wigilijne z młodymi piłkarzami (być może przyszłymi gwiazdami futbolu), gdzie można przybliżyć historię i czasy świetności klubu, a przede wszystkim spotkać się z uczestnikami tamtych wydarzeń.

 

 

 

 

 

Autor: Tomasz Gandziarski.

 

 

 

 

Dodaj komentarz: