Kontakt

ul. Widzewska 69a

92-308 Łódź
+48 42 673 00 92
fax +48 42 672 53 85
e-mail: wieslawwraga@op.pl
NOWY ADRES STRONY:
BYLI WIDZEWIACY RAZEM Z ORKIESTRĄ JURKA OWSIAKA (2018-01-14 13:12:04)
BYLI WIDZEWIACY RAZEM Z ORKIESTRĄ JURKA OWSIAKA

          Kolejny, 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie mogł odbyć się bez udziału Stowarzyszenia Byłych Piłkarzy Widzewa Łódź im. Ludwika Sobolewskiego. Na aukcję, odbywającą się w łódzkiej Manufakturze, widzewskie legendy: Wiesław Wraga i Andrzej Grębosz, przekazali w imieniu Stowarzyszenia piłkę z autografami wielu zawodników, którzy tworzyli Wielki Widzew. Jest to z pewnością wielka "gratka" dla miłośników piłki nożnej. Można nie tylko wylicytować i mieć wspaniałą pamiątkę, ale przede wszystkim pomóc noworodkom w ich leczeniu. Na piłce znalazły się podpisy m.in: Józefa Młynarczyka, Andrzeja Możejki, Andrzeja Grębosza, Wiesława Wragi, Mirosława Myślińskiego, Piotra Kupki, Rafała Pawlaka, Zdzisława Kostrzewińskiego, Tadeusza Gapińskiego, Andrzeja Kretka, Andrzeja Szulca, Zdzisława Ośmiałowskiego, Andrzeja Michalczuka, Sławomira Chałaśkiewicza i wielu innych.

          Celem 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków poprzez zakup specjalistycznego sprzętu ratującego życie i zdrowie dzieci.

          Byli zawodnicy Widzewa Łódź pozostają cały czas z Jurkiem Owsiakiem i Jego Orkiestrą "do końca świata i o jeden dzień dłużej". 

           

Dodaj komentarz: