Kontakt

ul. Widzewska 69a

92-308 Łódź
+48 42 673 00 92
fax +48 42 672 53 85
e-mail: wieslawwraga@op.pl
NOWY ADRES STRONY:
LEGENDY WIDZEWA POMAGAJĄ (2018-01-26 15:02:49)
LEGENDY WIDZEWA POMAGAJĄ

 

 

 

        Działalność charytatywna i pomaganie potrzebującym nigdy nie było obce piłkarskim legendom Widzewa. Nie inaczej jest w nowym 2018 roku. W czasie 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na rynku łódzkiej Manufaktury doszło do licytacji piłki z autografami wielu gwiazd "drużyny z charakterem". Piłka przekazana przez Wiesława Wragę i Andrzeja Grębosza została wylicytowana na kwotę 550 złotych, która zasiliła konto fundacji Jurka Owsiaka z przeznaczeniem na zakup specjalistycznego sprzętu ratującego zdrowie i życie dzieci.

          Kolejnym przejawem takiej działalności Stowarzyszenia Byłych Piłkarzy Widzewa Łódź była impreza charytatywna, która odbyła się w dniu 20 stycznia 2018 roku w Łodzi. Panowie Wiesław Wraga i Andrzej Grębosz, w imieniu Stowarzyszenia, przekazali na licytację kolejną piłkę z autografami byłych widzewskich asów oraz koszulkę Stowarzyszenia byłych widzewiaków również opatrzoną podpisami. Piłkę wylicytowano na kwotę 1200 złotych, a koszulkę na kwotę 700 złotych. Kwota ta oraz inne datki zostały w całości przekazane do domu dziecka w Łodzi, dla dzieci chorych, osieroconych lub porzuconych przez swoje biologiczne rodziny.

          Byli widzewiacy nie zapominają także o rodzinnym mieście naszego Prezesa - Wiesława Wragi. Do Stargardu, od naszego Stowarzyszenia została przekazana na licytację kolejna piłka z autografami. Dochód z licytacji fubolówki zostanie przekazany na rzecz dziecka potrzebującego pomocy, zmagającego się z chorobą.  

Dodaj komentarz: