Kontakt

ul. Widzewska 69a

92-308 Łódź
+48 42 673 00 92
fax +48 42 672 53 85
e-mail: wieslawwraga@op.pl
NOWY ADRES STRONY:
OTWARCIE STADIONU ŻUŻLOWEGO ORŁA ŁÓDŹ (2018-07-29 19:00:16)
OTWARCIE STADIONU ŻUŻLOWEGO ORŁA ŁÓDŹ

             

 

             Po otwarciu w 2017 roku stadionu piłkarskiego drużyny Widzewa Łódź, na nowy dom doczekali się również żużlowcy łodzkiego Orła. Dzięki determinacji, uporowi i zaangażowaniu Pana Witolda Skrzydlewskiego i córki Joanny wespół z władzami miasta Łodzi udało się wybudować nowoczesny obiekt żużlowy w Łodzi na którym na codzień ligowe boje, na razie w żużlowej Nice lidze, będzie toczył Orzeł Łódż. Na nowym stadionie będzie można rozgrywać nie tylko mecze ligowe, ale także zawody żużlowe o randze międzynarodowej.Być może otwarty 29 lipca 2018 roku obiekt zapoczątkuje i utoruje drużynie Orła Łódź drogę do żużlowej Ekstraligi.

 

            Na inauguracji nowego stadionu nie zabrakło wśród gości przedstawicieli Stowarzyszenia Byłych Piłkarzy Widzewa Łódź na czele z Prezesem Wiesławem Wragą oraz Andrzejem Gręboszem, Tadeuszem Gapińskim, Zdzisławem Kostrzewińskim i Tomaszem Gandziarskim. Czując się zaszczyceni zaproszeniem, serdecznie dziękujemy Panu Witoldowi i całej rodzinie Skrzydlewskich, którzy od lat są naszymi wielkimi przyjaciółmi, a także przyjaciółmi całego łódzkiego sportu i jego hojnymi mecenasami.

 

            Wypada tylko żałować, że w rozegraniu meczu z GKŻ Wybrzeże Gdańsk przeszkodziła aura pogodowa, w wyniku której nasilające się opady deszczu, po dwóch biegach, uniemożliwiły dalsze rozgrywanie zawodów. Jednakże co się odwlecze, to nie uciecze...

 

 

 

Autor: Tomasz Gandziarski.

Dodaj komentarz: